טרנסיברים וממירי מדיה

מציג את כל 34 התוצאות

 1,750

MikroTik S+2332LC10D זוג מתאמי אופטי מודולי SFP+ (10Gbit), 10 לכבל אופטי יחיד, אחריות 12 חודשים ע"י דיירקט גרופ לעסקים.

 280

UbiquiTi UF-MM-10G זוג מתאמים אופטיים מסוג Multi-mode מהירות העברה 10 Gbps SFP להעברת תקשורת למרחקים, אחריות 12 חודשים ע"י דיירקט גרופ לעסקים.

 395

MikroTik S-3553LC20D זוג מתאמים אופטים למרחק 20 ק"מ, אחריות 12 חודשים ע"י דיירקט גרופ לעסקים.

 315

G10E-SFP-SR sonnetstore טרנסיבר מקלט SFP+ קצר טווח ועוד, כולל 12 חודשי אחריות.

 495

2A-136G ATEN מודול 1.25G רב-מצב סיבים SFP עד 550 מטר ועוד, כולל 12 חודשי אחריות.

 2,990

VC486 ATEN ממיר 12G-SDI ל- HDMI עד 150 מטר, מקסימום קצב נתונים 12 Gbps ועוד, כולל 12 חודשי אחריות.

 1,350

VC480 ATEN ממיר 3G-SDI ל- HDMI/אודיו תומך במרחק של עד 90 מטר ועוד, כולל 12 חודשי אחריות.

 1,350

VC840 ATEN ממיר HDMI ל- 3G-SDI/אודיו חדות גבוהה ועוד, כולל 12 חודשי אחריות.

 1,050

VC881 ATEN ממיר HDMI/DVI ל- HDMI ברזולוציה 4K עם הסרת שמע ועוד, כולל 12 חודשי אחריות.

 165

UC232A1 ATEN ממיר USB ל- RS-232,  קצב העברת נתונים עד 921.6 Kbps, באורך 1 מטר ועוד, כולל 12 חודשי אחריות.

 355

VC180 ATEN ממיר VGA/אודיו ל- HDMI בצבע שחור ועוד, כולל 12 חודשי אחריות.

 155

LUGGAR LU-MC100-SC ממיר אופטי , 12 חודשי אחריות ע"י דיירקט גרופ לעסקים.

 155

LUGGAR LU-MC100-ST ממיר אופטי , 12 חודשי אחריות ע"י דיירקט גרופ לעסקים.

 325

LUGGAR LU-MC1000SC-M ממיר אופטי , 12 חודשי אחריות ע"י דיירקט גרופ לעסקים.

 325

LUGGAR LU-MC1000SC-S ממיר אופטי, 12 חודשי אחריות ע"י דיירקט גרופ לעסקים.

 135

LUGGAR LU-MC100SC-SM ממיר אופטי , 12 חודשי אחריות ע"י דיירקט גרופ לעסקים.

 195

2L-5206UP ATEN ממיר כבל USB KVM עם 3 ב 1 SPHD וממיר PS/2 ל- USB באורך 6 מטר ועוד, כולל 12 חודשי אחריות.

 275

IC485S-AT-G ATEN ממיר ממשק RS-232/RS-485 בצבע לבן מרחק כבל של עד 1200 מטר ועוד, כולל 12 חודשי אחריות.

 295

IC485SN ATEN ממיר ממשק RS-232/RS-485 בצבע לבן מרחק כבל של עד 1200 מטר ועוד, כולל 12 חודשי אחריות.

 395

J4858D HPE משדר למתג Aruba 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF ועוד, כולל אחריות לכל החיים.

 620

J4859D HPE משדר למתג Aruba 1G SFP LC SX 10K OM2 MMF ועוד, כולל אחריות לכל החיים.

 1,190

J9150D HPE משדר למתג Aruba 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF ועוד, כולל אחריות לכל החיים.

 3,900

J9151E HPE משדר למתג  Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF ועוד, כולל אחריות לכל החיים.

 1,490

JD118B HPE משדר למתג  HP X120 1G SFP LC SX 850nm 550m ועוד, כולל אחריות לכל החיים.

 2,485

JD119B HPE משדר למתג  HPE X120 1G SFP LC LX 1310nm 20K ועוד, כולל אחריות לכל החיים.

 210

UbiquiTi UF-MM-1G מתאם אופטי Multi-mode מהירות העברה 1.25 Gbps מתאים למרחק , אחריות 12 חודשים ע"י דיירקט גרופ לעסקים.

 230

Ubiquiti UF-SM-1G-S מתאם אופטי Single-Mode במהירות העברה 1.25 Gbps קונקטור LC בודד , אחריות 12 חודשים ע"י דיירקט גרופ לעסקים.

 500

UF-GP-B UbiquiTi מתאם אופטי טרנסיבר מיועדות לשימוש עם מודול OLT בצבע אפור ועוד, כולל 12 חודשי אחריות.

 150

MikroTik S-31DLC20D מתאם אופטי למרחק 20 ק"מ, אחריות 12 חודשים ע"י דיירקט גרופ לעסקים.

 150

Ubiquiti UF-RJ45-1G מתאם אופטי לנחושת מהירות 10/100/1000M מאפשר הגדלת הפורטים הפנויים , אחריות 12 חודשים ע"י דיירקט גרופ לעסקים.

 240

MikroTik S+85DLC03D מתאם אופטי מודול 330 SFT ריבוי מצבים, אחריות 12 חודשים ע"י דיירקט גרופ לעסקים.

 115

MikroTik S-85DLC05D מתאם אופטי מודול 550 SFT ריבוי מצבים, אחריות 12 חודשים ע"י דיירקט גרופ לעסקים.

 720

MikroTik S+31DLC10D מתאם אופטי מודול SFP+ (10Gbit) טווח ארוך של 10 ק"מ , אחריות 12 חודשים ע"י דיירקט גרופ לעסקים.

 95

2X-049G ATEN ערכת הרכבה למתלים ועוד, כולל 12 חודשי אחריות.