כרטיס קול מקצועי חיבור Type-C בצבע שחור ELGATO | 10MAG9901 | Wave XLR
כרטיס קול מקצועי Elgato Wave XLR
חיישן קיבולי
כניסת XLR
יציאת אוזניות בעוצמה גבוהה
USB Type-C
בחר את הסגנון שלךWAVE XLR מגיע בצבע שחור יפהפה
מסננים בעלי חתך נמוך הניתנים להחלפה
מסננים כפולים לבחירה מאפשרים להסיר תדרים נמוכים עבור מיקומי מיקרופון קרובים ומרוחקים.
Wave Link – המיקסר של היוצר
פיקוד רב ערוצים
Submixing Mastery
צור שני תמהיל פלט עצמאי לחלוטין – אחד עבורך, אחד עבור הקהל שלך – ועקוב אחר כל אחד מהם תוך כדי תנועה.
- עיבוד חכם – Wave Link משתמש בפחות מ-1% מהמעבד שלך – אין צורך בחומרה חיצונית לעיבוד שמע.
| מספר דגם | 10MAG9901 |
| תגובת תדר | 20 הרץ – 20 קילו הרץ |
| טווח דינמי | 100 dB (120 dB Clipguard Engaged) |
| רעש קלט שווה ערך (EIN) | -130 dBV @ רווח של 60 dB |
| רווח טווח | 0 – 75 dB |
| כוח פאנטום | 48 V DC, 7 mA |
| רמת קלט מקסימלית | 10 V @ 0 dB Gain (Clipguard Engaged) |
| רמת פלט מקסימלית | 77 mW |