תחנת עגינה לנובו Lenovo | 40AY0090IS | ThinkPad Universal USB-C Dock
מפרטים פיזיים
- יציאות וידאו:
שתי יציאת תצוגה (DP)
HDMI אחד - יציאות USB:
שלושה USB 3.1
שני USB 2.0
USB-C אחד - יציאות שמע: שקע שמע משולב
- אתרנט: אתרנט ג’יגה-סיביות
- תכונת אבטחה פיזית: חריץ לנעילת אבטחה
- מספר מרבי של צגים חיצוניים: 3
- רזולוציה וקצב רענון מרביים
- שניים ב 3840×2160 @60Hz;
- אחד ב 3840×2160 @30Hz
- יציאת טעינה: DC-IN
- הספק כניסה: 90W